Targi MIR KLIMATA 2012

16 marca 2012
Aktualności

Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na 8 Międzynarodowych Specjalistycznych Targach „Mir Climata 2012”, które odbyły się w dniach 12 do 15 marca 2012 roku w Centrum Wystawienniczym w „Expocenter” przy Krasnoj Presnie w Moskwie.
Nasza firma jako jedyny polski producent z branży HVAC zaprezentowała się na tych prestiżowych Targach , przedstawiając asortyment produktów, który cieszył się niebywałym zainteresowaniem odwiedzających nas gości.

 

 

 

Targi Mir Climata były dla nas doskonałą okazją do spotkania się z naszymi wschodnimi partnerami handlowymi, projektantami i oczywiście szerszego zaprezentowania naszych urządzeń na rosyjskim rynku. Prezentowane na Targach kurtyny powietrzne serii SILVER w wersji pionowej, wentylatory serii WD, WDVOS, czy aparaty grzewczo- wentylacyjne TROPIC, wzbudzały duże zainteresowanie odwiedzających. Na Targach prezentowana była również centrala wentylacyjna CSK-05 z odzyskiem ciepła oraz wbudowanym agregatem chłodniczym i automatyką. Spotkaliśmy się tutaj z wieloma słowami pochwały za solidność wykonania, rozwiązania techniczne zastosowane w centralach i jakość montażu.

 

Targi MIR CLIMATA 2012 uważamy za udane dla firmy JUWENT i uczestniczenie w nich pozwala nam sukcesywnie budować wizerunek rzetelnej i nowoczesnej firmy zgodnie z narzuconym sobie kierunkiem rozwoju, równocześnie wzmacniając naszą pozycję na rynkach zagranicznych. Tym samym obiecujemy spotkać się z Państwem na przyszłorocznej imprezie targowej w Moskwie.

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close