Mir Climata 2013

18 lutego 2013
Aktualności

Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na 9 Międzynarodowych Specjalistycznych Targach „Mir Climata 2013”, które odbyły się w dniach 11 do 14 marca 2013 roku w Centrum Wystawienniczym w „Expocenter” przy Krasnoj Presnie w Moskwie.

 

Nasza firma kolejny raz jako jedyny polski producent z branży HVAC zaprezentowała się na tych prestiżowych Targach , przedstawiając asortyment produktów, który cieszył się niebywałym zainteresowaniem odwiedzających nas gości.

 

Targi Mir Climata zawsze są dla nas doskonałą okazją do spotkania się z naszymi partnerami handlowymi, projektantami i oczywiście szerszego zaprezentowania naszych urządzeń na rynku Federacji Rosyjskiej w sercu tzw. Unii Celnej  – Białorusi, Rosji i Kazachstanu. Na tym ogromnym i chłonnym rynku  zaprezentowaliśmy część naszego bogatego asortymentu produkowanych przez nas urządzeń. Były to  między innymi, kurtyna powietrzna serii SILVER z wbudowana automatyką sterowaną z pilota podczerwieni, aparat grzewczo- wentylacyjny TROPIC, nagrzewnice i chłodnice serii NLW i CF oraz aparat bez-kanałowy DAWGo,  który wzbudzał  duże zainteresowanie odwiedzających.  Pragniemy również bardzo podziękować wszystkim za słowa pochwały jakich doświadczyliśmy i obiecujemy, że solidność wykonania, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz jakość montażu nie tylko utrzymamy, ale będziemy sukcesywnie podnosić sobie poprzeczkę.

 

Targi MIR CLIMATA 2013 uważamy za udane dla firmy JUWENT i życzymy Wszystkim samych sukcesów w Biznesie. Do zobaczenia na przyszłorocznej imprezie targowej w Moskwie.

 

 

 

 

 

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close