ISH 2011

12 kwietnia 2011
Aktualności

Podsumowanie targów ISH

W dniach 15.03-19.03.2011 r. ponownie wzięliśmy udział w największej imprezie targowej branży grzewczo-wentylacyjnej i sanitarnej w Europie – ISH 2011.Nasze stoisko z prezentowanymi najnowszymi produktami spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających Targi we Frankfurcie.

Targi były dla nas doskonałą okazją do pokazania swoich sztandarowych produktów, takich chociażby jak kurtyny powietrzne serii SILVER w wersji pionowej, czy aparaty grzewczo- wentylacyjne TROPIC, które cieszą się niesłabnącym i szerokim zainteresowaniem naszych klientów.

Natomiast wśród nowości zaprezentowaliśmy urządzenie do odzysku ciepła serii RGS opartym na bazie wymiennika przeciwprądowego najnowszej generacji, gdzie oszczędność energii sięga do 90%. W chwili obecnej w produkcji posiadamy 6 wielkości tego urządzenia o wydatku powietrza sięgającym 2000 m3/h. Jest to urządzenie, które w pełni zaspokoi potrzeby wymagającego klienta oczekującego solidnego i trwałego urządzenia za rozsądną cenę.

Zauważalnym trendem w naszej branży – co szczególnie można było łatwo zauważyć na Targach ISH Frankfurt – jest położenie szczególnego nacisku przez producentów na ochronę środowiska, design wyrobów oraz zaawansowane i rozbudowane układy elektronicznego sterowania do urządzeń. Nasza firma doskonale komponuje się w tym kierunku przedstawiając urządzenia pozwalające w znacznym stopniu chronić nasze środowisko naturalne poprzez oferowanie urządzeń do odzysku ciepła, czy stosując komponenty renomowanych światowych marek, które spełniają najostrzejsze kryteria energooszczędności. Widząc prawidłowy kierunek działań naszej firmy, dołożymy jeszcze więcej wysiłku w udoskonalanie naszych wyrobów.

Targi uważamy za bardzo udane dla naszej firmy. Uczestnictwo w nich pozwala nam budować wizerunek stabilnego, rzetelnego i nowoczesnego producenta równocześnie wzmacniając naszą pozycję na rynkach zagranicznych.

Jak podaje oficjalna strona Targów, w tym roku ISH 2011 zamyka się rekordową liczbą 204.000 zwiedzających. W Targach uczestniczyło 2355 firm (2009: 2.336) z całego świata. Na stoisku gościliśmy w większości kontrahentów zagranicznych, ale również odwiedzały nas firmy z Polski, wszystkim pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na Targach ISH 2011 we Frankfurcie i życzymy sukcesów w biznesie.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na Targach ISH 2011 we Frankfurcie i życzymy sukcesów w biznesie.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close