O firmie

O firmie

Firma JUWENT Szymański, Nowakowski, Spółka Jawna to od wielu lat wiodący na polskim rynku producent urządzeń do klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania.

 

Nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi oraz niezawodnością działania w każdych warunkach.

 

Dzięki temu produkowane przez JUWENT urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Produkty firmy obecne są w biurach, miejscach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, magazynowych, sklepach – dzięki swojej funkcjonalności znajdują coraz więcej nowych zastosowań.

 

Nasza firma uczestniczy stale w imprezach targowych i konferencjach by być zawsze blisko swoich klientów i służyć im profesjonalną radą.

 

Stale podnosimy swoje kwalifikacje by oferować nowoczesne i konkurencyjne produkty. Wielu firmom coraz trudniej nadążyć za dynamicznym rozwojem rynku i jego potrzebami, nasze rozwiązania nie tylko potrafią temu sprostać ale w wielu przypadkach wyznaczają trendy rynku.

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close